...Na rajčeti Velikonoční přáníčka...

 
 

Česká Kanada

Tak konečně po napjatém a nabouchaném měsíci jsem vyjel do vnitra úžasné musherské party s neuvěřitelnýmí budoucími zažítky. Vše se odehrálo nečekaně. Na Nových Hutích, kde jsem strávil svoje 5 denní soustředko, které ostatní měli jako lyžák, po poledni přijela, mně známá tvář, pro ostatní drsná policajtka z Václaváku naše Monča. Prozvonila mi a já, čekaje až se přiřítí, neváhám a s věcmi pospíchám k ní. Sotva stačim říct ahoj, vyhrkne na mě : ,,A máš všechno?" , přičemž hned si vzpomínám na moji milovanou rodinku s našemi pejsky.
Celá tato akce se sjela k pomoci pro nás, protože naši by to měli o 70km delší. Ovšem drsná Monča to sem má kousek a tak neváhala a ujala se toho úkolu. Svezla mě všelijakými uličkami, vysvětlila kde, a jak dlouho jsou zrekonstrované kasárny atd. Dobré nálady bylo na rozdávání. Ve Strakonicích sjedem do Lidlu, kde bylo smluvené místo. Máme ještě chvíli čas a ten Monča využila k užitku. Šli jsme nakoupit. Za 2min máme vše a celá situace vypadala, jako bychom chtěli trhnout světový rekord v časovém nakupování. Jenže. Naše plány zkřížila noční můra každých podobných nakupujících rekordů, dlouhá fronta. Nezbývá než jen čekat. Monča má vše co chtěla, tak se vracíme zpět do auta a opět vyčkáváme. Během chvilky mamča a taťka s pejskama přijíždějí. Konečně po 3 týdnech shledání. Vyměnujem zboží ( mě ) a razíme.
Cestou jsem se probojoval až k tašce, kde je jídlo. Přijíždíme na místo, v tašce zbyla sotva polovina zásob. Vynořujem se z auta a co vidíme ? Kopa sněhu, která čeká na odhoz. Naštěstí pořadatelé to mají připravené a začli odhrnovat sníh traktorem.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one