...Na rajčeti Velikonoční přáníčka...

 
 

Komentáře

Vytvořeno 24.10.09 22:12 | Poslední změna 31.10.09 18:49
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "5560":
 
Ještě připíšu.S Kangrym je mi to velice líto.Musíte to nést jako sportovci a jít dál.
Ahoj,tak to velice blahopřeji.Já vždy věděl,že je Lentylka krasavice.
Lentylka vyhrala Miss opravdu právem, je to krasavicesmiley
Tak Snickerse už jsme přihlásili do Missáka, tak uvidíme smiley..... máme plno akciček, které stojí za to tato je jedna z nich.... asi to je už 7. ročník a tato akce neni vůbec někde vidět, to bylo jen kdysi náhoda, že jsme na ni narazili ! ..... vitamíne vůbec nic se neděje, hlavně že jste objedanli pekně počasí se spousti "kamarády" .....pro Pavla název je tvořen od tlapek a počtu nohů páníčka smiley
Jojo takovéto akcičky jsou perfektní,smečka všch pejsčích ras je podívaná. Tam běžel kažký kdo měl 6 tlapek a noh? Dobrý!!
Ahoj Honzo,díky,že se dozvídáme o Plzeňských akcích o kterých nemáme ani zdání.Kolikátý že je to ročník?Vůbec nevíme,že by Zoo takovouhle srandamač pořádala.Příště dej vědet kdy bude a my stojíme s tebou na startu.Míša
Ahoj,díky za exklusivní reportáž o běhu po 6ti!!!Jsem rád,že jsi na nás nezanevřel-to by mě bylo líto!!!Ještě jednou promin a příští rok už tam budou stát na startu a v cíly mě známé postavy,kterým můžu důvěřovat.Nezlob se!
Jéjé lidičky co vy všechno nestíháte s pejskama vymyslet? U vás se nikdo nikdy nenudí.Na takovou prima a hlavně pro nás nenáročnou sportovní akci bychom rádi vyrazili s vámi.
...bezva den a bezva vyprávění. Myslím, že příští rok ještě Snikouš vyhraje Missáka. Chtělo by to Anďu na špagátek.
Ahoj Honzo, napsal jsi to skvěle a fotečky jsou úžasné, moc díky! Děkuju za pochválení výkladu, mě to tak nepřišlo, přeci jen 3 roky mateřské na vesnici se na komunikačních schopnostech projeví :)... aspoň mám příští rok co zlepšovat. Kryštůfek se od Andi naučil opravdu důležité věci :), tak daleko ode mě ještě neutekl :). Lentilce kokarda mooooc slušela! Škoda jen, že ta časomíra nebyla přesná, bylo by to pak bez chybičky i pro vás... Snad příští rok!
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one